Dita e Falënderimeve është dhe fillim i sezonit të pushimeve. Dhe Victoria Beckham ka hyrë në shpirtin e festës teksa është veshur si gjeldeti në një foto gazmore në Instagram.

43-vjeçarja ka postuar një foto të saj në dysheme me një trupore, që duket që është përpunuar duke shkruar: “Gëzuar ditën e Falënderimeve! Puthje”.

Së fundmi, në një intervistë për një emision mëngjesi, bashkë me shoqen e saj Evas Longoria, Victoria ka thënë se sa me fat është që ka njohur bashkëshortin e saj David, duke u shprehur se dashuria me shikim të parë ekziston.

Top Channel