Charlize “arratiset” në Meksikë (Foto)

24/11/2017 10:11

Ka patur disa javë të ngarkuara me filmimet e komedisë “Flarsky” në Montreal, por në Ditën e Falenderimeve e gjeti kohën për të pushuar.

Charlize Theron iu arratis të ftohtit kanadez në këtë sezon dhe udhëtoi drejt plazheve të Cabos në Meksikë, ku u fotografua bashkë me familjen e saj.

Aktorja 42-vjeçare tregoi linjat e saj të tonifikuar me një bikini të zi.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel