Një engjëll në rrugët e “qytetit të engjëjve”

18/11/2017 16:39

Pasi ndezi rrjetet sociale me disa shkrepje nga “dushi” i saj, ajo rikthehet të bëjë të njëjtën gjë, këtë herë në rrugët e Los Anxhelesit.

Emily Ratajkowsky u fotografua e thjeshtë, por tepër “hot” teksa dilte nga makina e saj në një nga rrugët e “qytetit të engjëjve”.

Më herët, modelja promovoi linjën e saj të bikinit, “Inamorata”. “Jam rritur në San Diego dhe çdo ditë vishja nga një kostum të ndryshëm banjoje dhe e di sa e domosdoshme është për femrat një garderobë e mbushur me to”, deklaroi ajo për Vogue.

FOTO GALERI
2/8

Top Channel