Basketbolli humb një yll, Instagrami fiton një tjetër

18/11/2017 16:24

Deri kur ishte 17-vjeç ëndrra e saj ishte basketbolli dhe idhulli personal, Stephen Curry.

Por një dëmtim e penalizoi dhe mjekët i thanë se nuk do të luante kurrë si basketbolliste profesioniste.

Sot, kur kanë kaluar 8 vite që nga ndërperja e ëndrrës së saj, Jem Wolfie ka gjetur një tjetër pasion, atë të modelingut. 25-vjeçarja australiane numëron mbi 700 mijë ndjekës në Instagram dhe ka marrë oferta të majme për t’u bërë pjesë e fushatave promocionale të ndryshme në vendin e saj.

FOTO GALERI
1/29

Top Channel