Pornostarja rrëfen: Chandler i Friends më kërkoi qetësues – FOTO

16/11/2017 16:50

U bë i famshëm me rolin e Chandlerit në serialin më të ndjekur komik të të gjitha kohërave, “Friends”, por sot nuk është në ditët e tij më të mira.

Matthew Perry prej disa vitesh është në një betejë me varësinë që ka ndaj drogës dhe alkoolit dhe së fundmi i është nënshtruar rehabilitimit.

Por, mesa duket edhe ky i fundit nuk po ecën mirë për aktorin, të paktën nga dëshmia e një aktoreje për filma të rritur.

“Më shkroi në Instagram dhe më kërkoi që të blija për të një tufë të madhe qetësuesish të fortë. I thashë çfarë. Varet se çfarë ka në treg, por më sill shumë më tha”, u shpreh Maddy O’Reilly për DailyMail.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel