Selena sportive dhe e lumtur

12/11/2017 20:16

Pas ndarjes nga “The Weeknd” është parë më shumë se një herë në shoqërinë e Justin Bieber dhe fansat thonë se është rikthyer me të.

Bëhet fjalë për Selena Gomez, e cila pasi mbylli romancën 10-mujore me “The Ëeeknd”, ka ringjallur “Jelenan”, ashtu siç fansat e dy këngëtarave thërrasin çiftin.

Megjithatë, as Justin dhe as Selena nuk kanë komentuar gjë, por në rrjetet sociale kanë postuar një sërë videosh dhe fotosh në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Por, në daljen e fundit Selena ishte në shoqërinë e një mikeshe dhe e veshur sportive.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel