Demi tregon “anën” e fortë

12/11/2017 17:29

Ajo i di “armët” e forta që ka dhe nuk ngurron që t’i përdorë sa herë i duhet për të qenë në qendër të vëmendjes.

…dhe Demi Rose ja doli mbanë sërish që të ishte në “shënjestrën” e aparatëve.

Modelja britanike u fotografua me një dekolte më shumë se transparente në daljen e fundit këtë fundjavë në Londër.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel