Më mirë me apo pa uniformë?

09/11/2017 16:08

Uniforma dhe hijeshia me dhe pa të janë e përbashkëta e tyre. Police, zjarrikëse, pilote, ushtarake, infermiere e doktoresha heqin uniformat për të treguar linjat.

Janë të reja dhe më trup të rregullt dhe përse të mos guxojnë për t’iu bashkuar rrjeteve sociale plot krenari?!

Më poshtë disa prej fotove më popullore të kësaj kategoria në Instagram:

FOTO GALERI
2/20

Top Channel