Bëj kujdes Jourdan! (FOTO)

09/11/2017 00:27

Ajo ishte pjesë e listës së modeleve me të ardhura të larta të “Forbes” në vitin 2014 dhe jo më kot.

Edhe pse kohët e fundit daljes e saj në publik nuk kanë qenë të shpeshta, kur Jourdan Dunn fotografohet, menjëherë ajo përfundon në faqet e mediave rozë.

Por këtë herë, modelja 27-vjeçare britaniku duket e se ka rrezikuar shumë me veshjen e saj.

Jourdan Dunn është fotografuar së fundmi në Londër, por me veshjen e saj të shkurtër ka rrezikuar të zbulojë shumë teksa ishte duke zbritur nga një makinë.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel