Pas Lacios, Simone martohet edhe në jetë

08/11/2017 13:03

Për Simone Inzaghin gjërat po ecin mirë, si në stolin e Lacios, ashtu edhe në atë…të jetës.

Sipas asaj që raporton revista “Chi”, trajneri lacial i ka propozuar Gaia Lucariellos, partneres së tij prej 7 vitesh me të cilën ka edhe një djalë që tashmë është 4 vjeç.

Revista thotë se ceremonia martesore është vendosur për verën e vitit ardhshëm dhe janë përcaktuar edhe dëshmitarët, Pippo Inzaghi dhe Alessia Marcuzzi.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel