“I kam të gjitha natyrale”

08/11/2017 18:51

Ajo është një prej femrave më të ndjekura në Instagram me mbi 2 milionë fansa dhe ka linjën e saj të veshjeve të brendshme.

Australiania Natasha Oakley është parë teksa pozonte për setin e ri fotografik në bregdet, teksa mundohet të mbulojë asetet e saj.

Gjatë një interviste, 26-vjeçarja ka deklaruar se nuk ka ndërhyrë kurrë për të modifikuar fotot që publikon në rrjetin social për të theksuar se çdo që që ajo bën publike është natyrale.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel