Rita Ora lë me gojë hapur britanikët (Foto)

06/11/2017 09:04

Rita Ora u kthye në skenën e “X Factor” mbrëmjen e së dielës për të performuar këngën e saj të re “Anywhere” dhe habiti teleshikuesit britanikë.

26-vjeçarja kishte zgjedhur të dilte vetëm me të mbathura dhe rrjetet sociale “shpërthyen” duke u marrë me të.

Një përdorues shkroi në Twitter: “@RitaOra Mendoj se ke harruar të veshësh pantallonat për xfactor?”

“Veshja e Rita Orës është homazh për të gjithë ata që kanë harruar rrobat e fiskulturës në shkollë dhe duhet të bëjnë ushtrimet vetëm me mbathje”, bëri shaka një tjetër.

Ndërsa një fans postoi këtë shkrim: “Zot i madh! Rita Ora duhet të ketë humbur pantallonat rrugës për në skenë”.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel