Ish-i i Bieber, pushime romantike me 34-vjeçarin në Meksikë

06/11/2017 18:45

Sofia Richie, ish e dashura e Justin Bieber, është fotografuar së fundmi në Meksikë me të dashurin e saj të ri Scott Disick.

Ylli 34 vjeçar i “Keeping Up With the Kardashian” dhe vajza 19 vjeçare e Lionel Richie janë në lidhje qysh nga muaji maj, në kohën kur është mbajtur edhe Festivali i Filmit në Kanë.

Sofia duket e mrekullueshme teksa mban veshur bikini të zeza.

FOTO GALERI
1/22

Top Channel