Erion Braçe “bëhet” blu

04/11/2017 21:03

Në politikë është pjesë e “skuadrës së kuqe” dhe kundërshtar me “blunë”, po tek “Shiko kush LUAN”?

Çuditërisht, tek “Shiko kush LUAN”, Erion Braçe pranoi të ishte pjesë pjesë e blusë, në skuadër me Edi Manushin dhe Kastro Zizon.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel