Video nga Lalzi që i “çmendi” të gjithë

03/11/2017 16:00

Modelja dhe blogerja Armina Mevlani ishte e ftuar ditën e sotme në “Pop Culture”, ku si fillim foli për videon e publikuar nga ajo pak ditë më parë në “Youtube”.

Armina shfaqet shumë seksi në bregdetin e boshatisur me bikini të kuqe.

“Tekstin e kam shkruar vetë”, thotë Armina. “Më pëlqen shumë, në ditët e sotme unë ndjej atë periudhë të viteve ‘50”, thotë Armina.

Më tej, ajo zbulon se video është filmuar në Lalz edhe pse duket si në ndonjë vend jashtë Shqipërisë. “Si në Santa Monica”, thotë Armina.

Top Channel