Besi “fillon” rakinë pasi la Portokallinë!

03/11/2017 11:27

Bes Kallaku, ish-aktori i Portokallisë, nuk heziton të ndajë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale shpesh foto nga momente të jetës së tij dhe shpesh në ati nuk mungon edhe Ija.

Së fundmi, Besi ka postuar foto në “Instagram” me Ijen, e cila tashmë edhe ajo është bërë e famshme, duke u bërë gati për të zierë rakinë.

“Ne fillum me djeg rakinë me Ijen. Zoti ju rujt t’gjithve”, shkruan Besi në llogarinë e tij të “Instagramit” ku ndiqet nga më shumë se 500 mijë persona.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel