I marrin vajzën, aktori i “Fast & Furious” shpërthen në lot – VIDEO

02/11/2017 11:50

Aktori i ‘Fast and the Furious’, Tyrese Gibson ka shpërthyer në lot në një video teksa shpjegonte betejën për kujdestarinë e vajzës së tij 10-vjeçare.

Në videon dramatike që ai ka shpërndarë per fansat e tij, 38-vjeçari është parë të qajë teksa fliste për vajzën e tij Shayla.

Gibson është në një betejë ligjore për vajzën me ish-bashkëshorten e tij Norma. Kjo e fundit e ka akuzuar aktorin se ka ushtruar dhunë ndaj vajzës së tyre dhe ka kërkuar që atij t’i ndalohet që ta takojë apo shohë 10-vjeçaren.

Top Channel