VIP-at në festën e Halloween

01/11/2017 09:59

Festa e përvitshme e Hallouinit i Jonathan Ross ishte mjaft interesante me veshjet e Nicole Scherzinger, Ed Sheeran, Natalie Dormer dhe Alan Carr.

Pavarësisht se shumë prej të ftuarve nuk kishin veshje të veçantë për këtë rast, kanë shijuar atmosferën e festës. Nicole kishte zgjedhur kostumin e Kleopatrës së Egjiptit, një perandoreshë me stil në kohën e vet. Ndiqni galerinë!

FOTO GALERI
1/13
John Bishop

Top Channel