Kim “ngjall” Selena Quintanilla-n

01/11/2017 09:47

Selena Quintanilla ndërroi jetë 22 vite më parë, por kujtimi i saj jeton ende. Një fanse e saj është dhe Kim Kardashian, e cila e ka zgjedhur si personazh kostumi për Hallouin.

Në Snapchat Kim ka postuar dhe një video duke kërcyer ritmet e këngës së famshme të Selenës, Bidi Bidi Bom Bom.

Top Channel