Tenistja që u “shndërrua” në Pamela Anderson (Foto)

30/10/2017 19:42

Tenistja kanadeze Genie Bouchard përfitoi nga Halloween-i për të mahnitur ndjekësit e saj të Instagramit me kostumin e zgjedhur për këtë festë.

Sportistja bukuroshe vendosi që të vishej si Pamela Anderson në serialin e famshëm “Baywatch”.

Kostumi i kuq i rojtarëve të plazhit duket se i shkon shumë kanadezes dhe 1.5 milionë fansat e saj të rrjetit social i kanë shfaqur vlerësimin për zgjedhjen që ka bërë.

Genie Bouchard renditet në vendin e pestë të klasifikimit WTA në tenis.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel