Selena Gomez ndahet nga The Weeknd

30/10/2017 20:29

Selena Gomez është ndarë nga i dashuri i saj The Weeknd.

Revista “People” publikoi se çifti kishte disa muaj që nuk shkonte mirë për shkak të axhendës së tyre të rënduar.

The Weeknd ka qenë i zënë me turin e tij, ndërsa Gomez ka xhiruar një film të Woody Allen në Nju Jork.

“Kishin disa muaj në vështirësi për shkak të turit të tij dhe filmit të saj. Nuk mund të vazhdonin më”, tha një burim për “People”.

Selena Gomez dhe The Weeknd kishin 10 muaj të lidhur.

Javën e kaluar, Selena Gomez është parë 3 herë me ish të dashurin e saj, Justin Bieber.

Top Channel