Rita Ora zhvishet për Tezenis (Foto)

30/10/2017 20:55

Është imazhi i markës italiane të të brendshmeve Tezenis dhe Rita Ora tregoi “asetet” e saj për reklamën e re të kësaj marke.

Këngëtarja 26-vjeçare ka pozuar me të brendshme seksi, duke përfshirë një palë reçipeta gjysmëtransparente.

Kohët e fundit, Rita Ora ka folur edhe për ndarjen nga Calvin Harris, duke konfirmuar se në albumin e saj të ri nuk do të ketë këngë që kanë qenë bashkëpunime me DJ e famshëm përpara ndarjes.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel