Një mama si Myleene… (FOTO)

28/10/2017 08:40

Myleene Klass është rikthyer edhe një herë në vendin ku ajo u bë e famshme 11 vite më parë, në reality show-n e zhvilluar në Portugali.

Tashmë në moshën 39-vjeçare dhe mama e dy vajzave, Myleene ka treguar se thuajse nuk ka ndryshuar aspak nga 11 vite më parë.

Ajo është fotografuar me bikini të bardha ku duket e mrekullueshme, teksa ekspozonte linjat e saj.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel