Ingrit Gjoni provokuese nga shtrati (FOTO)

28/10/2017 13:45

Padyshim është një nga këngëtaret më seksi shqiptare dhe shpesh për mijëra ndjekësit e saj në “Instagram” poston foto që e tregojnë qartë një gjë të tillë.

Është fjala për Ingrid Gjonin, e cila ka postuar së fundmi një foto ku zbulon hiret e saj.

Ajo është fotografuar në shtrat teksa është e veshur me të bardha e mban edhe taka të kuqe.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel