Kelly Brook bëhet nostalgjike!

18/10/2017 06:28

Arriti kulmin e famës si modele, por karriera e saj në këtë fushë nuk zgjati shumë.

Kelly Brook, tashmë e shkëputur thuajse totalisht nga bota e modës për shkak edhe të shtimit në peshë, është bërë nostalgjike teksa ka postuar një seri fotosh nga koha kur ajo sfidonte në pasarelë.

37-vjeçarja postoi foto nga 17 vite më parë dhe ndryshimi i saj ishte i dukshëm edhe për 760 mijë ndjekësit në “Instagram”.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel