Blac Chyna përfshihet në vandalizëm

14/10/2017 07:03

Blac Chyna dyshohet për një akt vandalizmi pasi i ka thyer telefonin një fotografi një natë.

29-vjeçarja është filmuar teksa po dilte në një rrugicë luksoze dhe ka kërcënuar paparacin që po i bënte foto pasi kishte dalë nga një klub nate.

Nëna e dy fëmijëve mësohet ti ketë bërtitur “Mu hiq sysh”, dhe i ka hedhur telefonin në tokë gjatë përplasjes.

Duket se pas incidentit fotografi ka bërë denoncim në polici për vandalizëm dhe tashëm Chyna është e dyshuar, raporton TMZ.

Top Channel