27 finalistet e Miss BumBum (FOTO)

12/10/2017 00:00

Spektakli i famshëm brazilian ku përzgjidhen të pasmet më të mira ka hyrë në fazën finale të tij.

Janë 27 konkurente që do të garojnë për çmimin e madh, që do të jepet në muajin nëntor. Organizatorët thanë se të gjitha vajzat janë përzgjedhur nga publiku përmes pëlqimeve të fotove të tyre në faqen zyrtare të Mis Bumbum.

Por, shtatë prej konkurenteve janë akuzuar se kanë mashtuar dhe kanë blerë pëlqimet, pasi kanë patur një diferencë tejet të madhe pëlqimesh në krahasim me konkurentet e tjera.

Akuzat kanë zbehur disi seriozitetin e spektaklit, por jo pjesëmarreset në të.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel