Ajo tashmë është nënë e dy fëmijëve, dhe në pritjen e ëmbël të vogëlushit të tretë.

Duket se Jessica Alba mezi po pret të lindë teksa pronarja e Honest Company ka postuyar një foto të barkut të saj në tremujorin e dytë të shtatzënisë, teksa pozon para pasqyrës.

Jessica, e cila është e martuar me Cash Vvarren shkruan “Barku po bëhet më i madh”. Në sfond janë dhe dy foto të familjes Alba-Vvarren.

Më herët kur ka folur për prindërimin, Jessica ka rrëfyer se është mjaft strikte dhe e ashpër.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel