Irina Shayk pozon me të brendshme

10/10/2017 00:00

Vetëm 6 muaj pas ardhjes në jetë të vajzës së saj të parë, Lea-s, Irina Shayk i është rikthyer punës me intensitet të plotë.

Modelja ruse ka pozuar së fundmi me të brendshme femrash të markës italiane “Intimissimi”, për të cilën ajo ka pozuar që prej vitit 2007.

Irina nuk zhgënjen kurrë dhe këtë herë suksesi duket i garantuar.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel