Mosha për Elle është vetëm një numër

09/10/2017 00:00

Elle është nga ato që nuk nguron të tregojë trupin e saj të tonifikuar në postimet në Instagram.

Së fundmi modelja 53-vjeçare ka postuar një foto të saj teksa ka veshur një palë të brendshme ngjyrë mandarine të koleksionit të saj.

Supermodelja ka fshehur fytyrën e saj nën një kapele të madhe, dhe me shapka plazhi ka pozuar me një sfond mjaft piktoresk të natyrës. “Fundjavë… Zest në mandarine”, shkruan ajo në diçiturën e fotos.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel