Një set i “zjarrtë” nga Ireland Baldwin (FOTO)

07/10/2017 00:00

Ireland Baldwin asnjëherë nuk ka hezituar për të treguar linjat e saj të mrekullueshme dhe këtë gjë e ka bërë edhe në Malibu.

21-vjeçarja është vajza e të famshmëve Alec Baldwin dhe Kim Basinger. Por me atë që ajo po tregon duket se është në hapat e nënës së saj Kim.

Ireland është shfaqur tejet provokuese, ndërsa është fotografuar edhe “topless” në realizimin e setit të fundit fotografik në Malibu. Kjo nuk është hera e parë që 21-vjeçarja realizon një set të tillë, madje më parë ka ajo ka pozuar edhe nudo.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel