Grimieri i familjes Kardashian-Jenner në Top Channel

06/10/2017 00:00

Kylie Jenner e zbuloi nga profili i saj në “Instagram”, ndërkohë qindra mijëra të tjera e ndjekin me kërshëri çdo ditë atë në fotot që ajo poston në rrjetet sociale.

Motrat Kardashian dhe Jenner e kanë të preferuarin e tyre. Ai është Ariel Tejada, Make-up Artisti i famshëm që sot është i ftuari special në Pasdite në Top Channel.

Për herë të parë ai sjell në Shqipëri një Masterclass për make-up, por kjo nuk është tema e vetme e bisedës me Jonida Shehun. Jetesa në një shtëpi me Anxhelina Hadërgjonaj dhe dashuria për Albërien, janë një tjetër pikë e intervistës.

Për më tepër ndiqni “Pasdite në Top Channel” në orën 18:00.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel