Zuri faqet e para të mediave rozë për ditë të tëra pas ngjarjes me Wayne Rooney, por tashmë Laura Simpson duke se e ka lënë pas krahëve këtë histori dhe është shfaqur tejet provokuese në Mallorca.

Laura është fotografuar në Spanjë me rrobe banjo të zeza, të cilat i tregojnë më së miri format e saj.

Mediat zbuluan se Laura ishte në makinë me ish-futbollistin e Manchester United kur ai u arrestua pak ditë më parë i dehur në timon. 29-vjeçarja e pranoi këtë fakt, por e tha se kishin gabuar dhe se kjo kishte ardhur si pasojë e pijes së tepërt.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel