Aktorja amerikane, gjen qetësinë në Mykonos (Foto)

26/09/2017 00:00

Aktorja dhe ylli i shfaqjeve televizive, Farrah Abraham është duke pushuar në plazhet e ishullit grek, Mykonos.

Me flokë të kuqe dhe bikini bojë qielli, 26 vjeçarja ka pozuar në brigjet e Egjeut, duke marrë edhe komplimentat e fansave të saj.

Farrah është një personazh mjaft i ndjekur në SHBA, për shkak edhe të formave të saj të mrekullueshme.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel