Kur motrat sfilojnë bashkë!

21/09/2017 00:00

Motrat supermodele, Gigi, 22 vjeçe dhe Bella Hadid, 20 vjeçe, sfiduan së bashku me veshje të stiluara nga Alberta Ferretti në Javën e Modës në Milano.

Përkrah modeleve të tjera të famshme, motrat Hadid ishin ato që morën të gjithë vëmendjen e të pranishmëve në këtë sfilatë.

Përveçse motra, tashmë Gigi dhe Bella mund të cilësohen edhe si rivale të njëra tjetrës në botën e modës.

FOTO GALERI
3/21

Top Channel