Përkushtimi i tij në stërvitje me Realin është maksimal, por pavarësisht kësaj, Cristiano Ronaldo gjen kohë të merret edhe me modë.

Portugezi ka pozuar edhe një herë për aparatin fotografik, për të reklamuar koleksionin e ri të të brendshmeve të markës së tij, “Cristiano Ronaldo”.

Me fizikun e tij fantastik dhe famën që ka, me siguri që edhe në këtë fushë, suksesi është i sigurt për CR7-n.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel