Kimi rus me linjën e vet të kostumeve të plazhit (FOTO)

18/09/2017 00:00

Famën e gjeti përmes rrjeteve sociale, sidomos nga Instagrami ku qindra-mijëra ndjekës të saj i vunë nofkën “Kim Kardashian rus”.

E tani, Anastasia Kvitko kërkon që të kapërcejë nga fama e rrjeteve sociale në atë reale. Modelja ruse ka zgjedhur pikërisht javën e modës në Nju Jork për të publikuar linjën e vet të kostumeve të plazhit për femra.

Vetë 22-vjeçarja, që aktivitetin e saj e ushtron në Shtetet e Bashkuara thotë se nuk i pëlqen ta krahasojnë me Kim Kardashian dhe zotohet se linjat që ka janë krejtësisht dhuratë e natyrës.

Sa u takon modeleve të provës, kush më mirë se vetë ajo mund t’i reklamonte më fort këto produkte?!

FOTO GALERI
1/10

Top Channel