Shpërthim eksplozivi në makinën e presidentit të Kamzës

21/08/2017 00:00

Një sasi eksplozivi shpërtheu gjatë mbrëmjes së të hënës rreth orës 20:30, në makinën e presidentit të klubit të futbollit të Kamzës, Naim Qarri.

Në kohën e shpërthimit mjeti tip “Hummer” ndodhej i parkuar në zonën e Bathores dhe fatmirësisht nuk pati persona të lënduar.

Qarri njihet edhe si biznesmen në fushën e inerteve ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes. Ai është marrë në pyetje nga uniformat blu dhe ka deklaruar se nuk ka konflikte me asnjë person.

Ai është marrë në pyetje nga uniformat blu dhe ka deklaruar se nuk ka konflikte me asnjë person.

Top Channel