Demi pozon, por vërshojnë kritikat

18/07/2017 00:00

Moti i vranët dhe me shi që zaptoi ditët e fundit Spanjën e pengoi që të dalë në bregdet, por jo pozat e nxehta.

Demi Rose iu drejtua pishinës së mbyllur për të bërë disa shkrepje, që me t’u shpërndarë nëpër rrjetet sociale të saj tërhoqën vëmendjen e fansave të 22-vjeçares.

Por jo të gjithë ishin dashamirës në komentet e tyre. Një pjesë akuzuan modelen britanike, ish të dashurë të Tygas se po mundohet të kopjojë një tjetër ish të këngëtarit; Kylie Jenner.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel