Sahara Ray ishte lajm kryesor në mediat rozë vitin e kaluar pas fotove të pushimeve në Hawai me Justin Bieber.

Që prej asaj kohe ajo është duke shijuar famën dhe pushimet luksoze nuk i kanë munguar.

Sahara është shfaqur së fundmi tejet provokuese, ndërsa është e veshur me bikini të bardha. Ajo ka dhuruar edhe një puthje, ndoshta për Justin Bieber?!

FOTO GALERI
1/11

Top Channel