Përflitet se ajo është shtatzënë me fëmijën e saj të parë, dhe duket se tani Georgina Rodriguez, e dashura e Cristiano Ronaldos e vërteton më së miri këtë.

23-vjeçarja ka qënë në plazh të shtunën dhe dukej fantastike me bikini shumëngjyrësh, mjaft e dashuruar me futbollistin e saj.

Georgina tregon bukurinë e saj natyrale në pushimet me superjahtin në Ibiza. Sipas The Sun, Georgina dhe Ronaldo do të bëhen prindër të një vajze në tetor.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel