Gëzuar ditëlindjen Popscile!

08/07/2017 00:00

Jenna Bush Hager ka uruar të atin George për 71-vjetorin e lindjes, duke postuar një foto të ish presidentit dhe bashkëshortes së tij Laura, që mbajën në krahë binjaket e tyre të porsalindura.

Duke postuar foton në Instagram, 35-vjeçarja, nënë e dy fëmijëve, ka bërë një urim fantastik për të atin që e ka mbështetur gjithmonë.

“Gëzuar ditelindjen Popsicle. Faleminderit që më ke mbështetur që kur kam lindur”, shkruan ajo në foton ku bashkë me të motrën Barabara janë të porsalindura.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel