Nga njeri në majmun për pak sekonda (Video)

06/07/2017 00:00

Andy Serkis ka publikuar në rrjetet sociale një video që tregon transformimin e tij nga njeri në majmun për shumë pak sekonda.

Aktori britanik interpreton liderin e majmunëve, Caesar në filmin “War for the Planet of the Apes”.

53-vjeçari shikon kamerën intensivisht dhe nis një monolog, gjatë të cilit shihet magjia e efekteve speciale që e shndërron në majmun ngadalë.

Top Channel