Tre motrat që mrekulluan Maldivet!

28/03/2017 00:00

Ajo është thuajse gjithmonë nën shoqërinë e motrave dhe vëllezërve të saj, si në daljet publike ashtu edhe kur shijon pushimet.

Bëhet fjalë për Chloe Goodman, e cila së bashku me dy motrat e saj, Lauryn dhe Amelia, janë duke shijuar pushimet në ishujt magjikë të Maldiveve.

Tre motrat ia kanë shtuar edhe më shumë mrekullinë ishujve, me paraqitjen e formave të tyre perfekte dhe tejet tërheqëse.

Veçanërisht Chloe, e veshur me bikini portokalli, ka tërhequr vëmendjen, si të pushuesve ashtu edhe të ndjekësve të saj në rrjetet sociale, me fotot e postuara.

FOTO GALERI
2/43

Top Channel