Durrës, makina përplas për vdekje këmbësorin

26/03/2017 00:00

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme, rreth orës 20:30, në Durrës.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në unazën Shkozet-Plepa, ku një mjet ka përplasur për vdekje kalimtarin.

Viktima M.D. ka qenë duke kaluar rrugën ndërsa është përplasur nga makina.

Mjeti që shkaktoi aksidentin, është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes.

Forcat e policisë po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit dhe për kapjen e drejtuesit të mjetit.

Top Channel