Një vajzë moskokëçarëse!

24/03/2017 00:00

Fama për të është shumë e rëndësishme dhe modelja Hailey Baldwin duket se është e gatshme të bëjë gjithçka për ta arritur atë.

Ajo është vetëm 20 vjeç, por megjithatë çdo ditë e më dhunë po merr një vëmendje të madhe në botën e modë.

Hailey postoi të enjten një foto të kopertinës “Inprint”, ku ajo ndodhet në tualet, teksa është duke folur më një telefon klasik.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel