25 vendet më të mira për t’u vizituar në 2017-n

22/03/2017 00:00

E ndërsa vera po afron, të gjithë fillojmë të mendojmë për pushimet. Nëse ende jeni të pavendosur dhe nuk e keni gjetur destinacionin e kësaj vere, më poshtë vjen një listë nga “Trip Advisor”, bazuar nga miliona komente të njerëzve nga e gjithë bota.

Bali, Indonezi, zë vendin e parë, e ndjekur nga destinacione të tilla si Londër, Paris, Nju Jorku, etj.

Padyshim dëshira për të vizituar vende të reja e për të pasur çfarë të tregoni nga pushimet tuaja është e madhe, por ajo që mbase të gjithë i step është kostoja e tyre monetare.

Kjo nuk është marrë parasysh dhe në listën e mëposhtme, por ju këshillojmë që asgjë të mos e shihni si të pamundur. Mbase këto vende do jenë dhe destinacioni juaj i 2017-s!

FOTO GALERI
2/25
Londra, Angli

Top Channel