Abuzoi me mbesat e mitura të gruas, 10 vite burg 43-vjeçarit

16/03/2017 00:00

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 10 vjet burg 43-vjeçarin Genti Selimi, i cili abuzoi me dy vajza të mitura.

Selimi akuzohet se abuzoi me dy mbesat e bashkëshortes, përkatësisht 5 dhe 7 vjeç.

Prokuroria kërkoi dënimin me 15 vjet burg, por gjykata vendosi 10 vjet për shkak të gjykimit të shkurtuar.

Top Channel