Zayn model, fotografe është ajo… Gigi

11/03/2017 00:00

Ylli i muzikës dhe topmodelja janë bashkë për fushatën e re të Versus, SS 17por këtë herë ‘profesionalisht’.

Zayn Malik dhe Gigi Hadid janë çifti i showbiz më i përfolur dhe i ndjekur në rrjetet sociale, por sot në kurikulumin e tyre mund të shtojnë përceç “të fejuar” edhe fjalën “kolegë”.

Ata kanë marrë pjesë në fushatën e re të Versus Versace për pranverë 2017, por me pozicione të ndryshme; ai në rolin e modelti dhe Gigi në atë të … fotografes!

Bukuroshja Gigi ka realizuar fotot e fushatës me kamerën e iPhone-it të saj. Pranë Zayn modelja e famshme Adwoa Aboah që ka pozuar si Zayn me veshjet e koleksionit të ri, SS 17.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel