Drake me pornostaren, JLo i tregon çfarë ka humbur

25/01/2017 00:00

I dashuri i saj i ri u kap në Holandë në shoqërinë e aktores së filmave pornografik Rosee Divine dhe Jennifer Lopez u kujdes që t’i tregojë se çfarë ka lënë pas në Shtetet e Bashkuara.

Këngëtarja ka postuar në Instagram një foto provokuese ku shfaq linjat e saj të famshme dhe e publikuar para se ajo t’i bashkohej një grupi miqsh në një natë festive.

Ndërkohë, në Amsterdam Drake duket se e ka harruar 47-vjeçaren. Këngëtari 30-vjeçar është kapur në dalje të një restoranti të famshëm japonez në qytetin holandez në shoqërinë e pornostares Rosee Divine.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel